Anasayfa arrow Seyir Defteri arrow Traktör Sepetleri Kargoda
spacer
Ana Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Deneyimler
Seyir Defteri
Fotoğraflar
HaberleşmeAğımız
Facebook

 

Good4Trust
Fotoğraflar


spacer
Traktör Sepetleri Kargoda PDF Yazdır E-posta
 
Veee sepetleri yurtiçi kargoya teslim ettik
Çok yoğun,eğlenceli bir tempoyla son dakika engellerinide aşarak mutlu sona ulaştık. İzmirden kendi sepetini almaya gelen Yücel hem emeği hemde aracı ile süreci çok kolaylaştırdı,sağolsun. Geldiğinde kamış,hayıttan yapılan sepetleri görünce şaşırdı;"lafın gelişi sepet" diye düşünmüş :)  gerçek gıdayı ,ürünleri gerçek sepetle kargoya bugün (Cumartesi) teslim ettik. Sepetler pazar alışverişlerinde, evde işinize yarar diye düşündük.
Size bir süpriz hazırladık. Traktör almamız için bize avans, bir nevi "Dayanışma Kredisi" gönderen, hala güvenin geçerli bir değer olduğunda ısrar eden siz Cesur İnsanlara ek bir üretim gerçekleştirdik. Sadece sizin için.Artan minnacık miktarıda kahvaltıda bana bana yedik. Yücel'de ilk öğrenen oldu. Süprizimiz şu; 4 yıldır zeytinyağını sıkarken çiğ yağ yapmadan direk prese sokup tüm yağın eşit özellikte olmasını sağlayıp "çiğ yağ" diye ayrı bir katogori oluşturup ayrı fiyatla satmayalım demiş idik. Ama bu sene siz cesurlar için az miktarda üretip sepete koyduk. İlaç niyetine afiyetle kullanın,yaranıza,berenize sürün :)  
Zeytinyağı ve Sirkenin kapakları "standart" süprizi yaptı. İyi kapanmıyordu. Bant ile taşıma riskini en aza indirdik.Ancak siz evde kapakla kullanmayacağınız için daha güvenli bir kaba almanızı öneririz. Ve birde sabunlar çok taze! Biraz beklesin,hava alsın yeter.

Kolileme esnasında birkaç karışıklık oldu. Kalabalıktık,ayaz vardı ve kargo kapanmamalıydı derken kolileri kapatırken 3 kolide eksik tespit ettik. Hemen yerine ilave bir şeyler koyduk.Ama genede gözümüzden kaçan birşey olmuşsa söyleyin lütfen.
Şu an İmece'de Yüksel ve Furkan var. Dinleniyorlar :) Bende (ismail) çekirdek ailemle İmece dışında gezmeye çıktık. 10 gün sonra gibi döndüğümüzde elimizdeki ürünlerden kim ne istedi ise paketleyip gönderecez. Ürün listesi istemek için Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine bir mektup atmanız yeterli.
Sondan 2.duyuru; Elinizde,kullanmadığınız boşta printer ve teyp (müzik setide olur),hoparlör varsa bize yazın; Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
Vee son duyuru; Bu hafta 3.buçuk sene önce kuruluşunda yer aldığımız yerel derneğin yürütmesini devir aldık. 10 gün sonra dernek ile ilgili neler yapabilirizi sizinle paylaşıp katılımınızı isteyeceğiz. Ancak bu arada İmece vizyonunu bilen, dernek çalışmalarına haftada birkaç saat (kendi ortamında-şehirde-evinde) zaman ayırabilecek arkadaşları şimdiden duymak istiyoruz. Ekoloji,Geleneksel kültür temalı yerel derneğin çalışmalarını nasıl,hangi deneyimlerinizle katılmak istediğinizi içeren mesajlarınızı heyecanla bekliyoruz.
Yollardan selam ve sevgilerle :)
İsmail Yenigün. 2 Aralık.2017  Dumanlıdağ,Menemen.İzmir
 
< Önceki   Sonraki >